Każde zamówienie wykonujemy z pasją i zaangażowaniem stawiając zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.


Oprócz grawerowania firma oferuje także m.in. wycinanie elementów za pomocą lasera. Wycinamy elementy z sklejki , forniru, plexi, papieru, tektury oraz z wielu innych materiałów nie metalowych. Oferta skierowana jest zarówno do klienta biznesowego, jak i osób indywidualnych – nasze wieloletnie doświadczenie zapewni realizacje zarówno pojedynczych, jaki i wielonakładowych zamówień.

NASZE STANDARDY


Firma „Grawer rybnik” świadczy profesjonalne usługi grawerskie – zarówno mechaniczne, technologią FIBER jak i laserem co2. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych, wysokiej jakości sprzętów i urządzeń wykonany grawer spełnia nawet wygórowane oczekiwania. Ponadto usługa realizowana jest szybko i na najwyższym poziomie, a obsługa klienta spełnia wszelkie standardy. Grawerowanie może być wykonane na szkle, stali nierdzewnej, złocie, srebrze, mosiądzu, tworzywach sztucznych, laminatach grawerskich, plexi, drewnie, skórze, ceramice i wszelkiego typu innych materiałach.

 • Konkretna firma z konkretnymi usługami. Żetelna fachowa robota. Krótkie terminy realizacji. Pełny wachlarz usług grawerskich.
  Krzysztof Myl
 • Bardzo serdecznie polecam! Zleciłem wykonanie graweru laserowego, który ozdobił prezent dla mojego Taty. Realizacja była bardzo szybka, czysta, dokładna. Bardzo miły kontakt! Otrzymałem wsparcie/porady dotyczące możliwości impregnacji przedmiotu. Świetna cena usługi. Ogólnie wszystko wzorcowo. Doceniam tym bardziej, że wcześniej korzystałem z podobnych usług firm z Katowic, Chorzowa i Leszczyn i niestety nie byłem zadowolony [wychodziło krzywo, albo z błędami!]. Podsumowując - jestem BARDZO zadowolony z estetyki, jakości, czasu i kosztów zlecenia, które wykonała dla mnie firma grawer.rybnik.pl. Z przyjemnością tam wrócę, gdy będę miał kolejną rzecz tego typu do wykonania. Bardzo dziękuję i szczerze polecam! MT
  Michał Trzęsiok
 • Polecam firmę, jako profesjonalnego wykonawcę. Usługa została wykonana zgodnie ze złożonym zamówieniem, w doskonałej jakości i w ustalonym terminie. Wykonawca godny polecenia.
  Marian Szymura
 • Zaskoczyłem się jakością wykonania. Właściciel konkretny i kontaktowy. Polecam.
  Pandik