Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserem jest technologią umożliwiającą osiągnięcie najwyższej prędkości oraz precyzji grawerowania spośród wszystkich metod dostępnych obecnie na rynku, czego efektem jest duża wydajność oraz produktywność. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z wykorzystaniem technologii laserowej. Grawerujemy w technologii CO2 oraz FIBER

GRAWERUJEMY:

Tablice, panele informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, piktogramy i tabliczki kierunkowe, breloki do kluczy i numerki do szatni, identyfikatory i tabliczki imienne, artykuły piśmiennicze, akcesoria biurkowe, gadżety reklamowe dla biura i domu, nagrody i pamiątki, wyroby ze skóry, upominki reklamowe służące w podróży, podczas wypoczynku i rozrywki, tabliczki znamionowe i wiele wiele innych przedmiotów.

MATERIAŁY

Papier, karton, tektura, sklejka, plexi / akryl / pmma, drewno lite, fornir, mdf, hdf, korek, abs, polipropylen, laminat grawerski, folia, pianka, guma, filc, skóra, naturalna, skóra syntetyczna, ceramika, terakota, szkło, marmur, kamień, aluminium anodyzowane, aluminium, stal nierdzewna, złoto, srebro, tytan, mosiądz, pcv.

Grawerowanie mechaniczne

Grawerowanie mechaniczne polega na wybieraniu warstwy materiału według przygotowanego projektu. Dzięki zastosowaniu obrabiarek CNC mamy możliwość precyzyjnego grawerowania stali, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, złota, srebra. Można wygrawerować każdy napis i każdą grafikę.

Grawer wykonywany jest za pomocą frezów grawerski lub rylców diamentowych. Efekt końcowy jest nieporównywalny z modnym dzisiaj grawerowaniem za pomocą lasera "FIBER"

Wycinanie laserowe

Wycinanie laserowe zapewnia najwyższą prędkość obróbki spośród wszystkich obecnie znanych i dostępnych metod na rynku, przez co uzyskuje się większą produktywność i wydajność w odniesieniu do konwencjonalnych technologii, a w związku z tym niższy koszt wykonania usługi. Cięcie laserowe jest technologią nie wymagającą stosowania dodatkowej obróbki po wycięciu elementu, gdyż krawędzie materiału, w większości przypadków, są czyste oraz gładkie.

Materiały na których wycinamy:

Papier, karton, tektura, sklejka, plexi / akryl / pmma, fornir, korek, folia,

ABS, polipropylen, laminat grawerski, pianka, guma, filc, skóra naturalna, skóra syntetyczna.